22 marca 2016

O zespole

Zespół powstał w 2005r. z pasji i miłości do muzykowania, oraz z potrzeby zaoferowania ludziom zupełnie innej niż do tej pory oprawy muzycznej najważniejszych uroczystości     w ich życiu.

Nasz zespół zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną uroczystości takich jak: Wesela, Zabawy, Studniówki, Komersy, Imprezy plenerowe, Imprezy firmowe, bankiety etc.

Gramy w stu procentach na żywo, co ku naszej uciesze powraca do łask. Sądząc po reakcji publiczności, rzetelne muzyczne rzemiosło jest ciągle w stanie obronić się przed „twórczością” amatorów dyskietek.

BRADERS to 6 osobowy zespół muzyczny wykonujący zarówno znane przeboje z lat 60′, 70′, 80′ i 90′,i standardy muzyki tanecznej jak i piosenki będące aktualnie na listach przebojów. Różnorodne doświadczenia muzyczne członków zespołu, miały duży wpływ na wykreowanie rozpoznawalnego brzmienia i niepowtarzalny charakter zespołu. BRADERS to energetyczna muzyka wykonywana na żywo, która pozostaje na długo      w pamięci słuchaczy.

Nasze atuty to bogaty repertuar, doświadczenie, umiejętności muzyczne na wysokim poziomie oraz wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający.

Zespół pochodzi z okolic Tarnowa.

 

Paulina – Wokal
Śpiew jest dla niej jak powietrze, bez którego nie może istnieć. Wokalnie zaangażowana od najmłodszych lat. To doświadczenie pozwoliło jej na osiągniecie obecnego poziomu, któremu wyraz daje na każdej imprezie.

Grzegorz – Saksofon, Wokal
Muzyka i graniem na saksofonie zajmuje się od dziecka. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w Tarnowie. Poprzez współpracę z orkiestrą dętą oraz big bandem ciągle doskonali rożne techniki gry na instrumencie, co owocuje niepowtarzalnym brzmieniem wielokrotnie docenianym przez słuchaczy.

Dawid – Gitara, Wokal
Zaczynał swoją przygodę z muzyka od nauki gry na klawiszach, jednak po wzięciu do reki gitary szybko przekonał się, ze to jest to, co tygrysy lubią najbardziej 😉 Prywatne lekcje oraz doskonale czucie instrumentu sprawiają, ze wydobyte przez niego dźwięki czynią każdy utwór niepowtarzalnym.

Łukasz – Gitara Basowa
Od młodego grał na różnych instrumentach: klawiszach, gitarze, akcesoriach kuchennych oraz na nerwach. Do muzyki podchodzi z pasja, czerpiąc inspiracje z wielu gatunków muzycznych. Gra również w big bandzie jazzowym oraz zespole rockowym. Swoje zdolności doskonalił przez lata głownie na lekcjach prywatnych, miedzy innymi w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Od kilku lat jego głównym instrumentem stała się gitara basowa.

Krzysztof – Instrumenty Klawiszowe
Klawiszowiec z krwi i kości. Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Tarnowie, gdzie osiągnął bardzo wysoki poziom gry jak i rozumienia instrumentu, poparty wieloletnim doświadczeniem. Poza tym jest doskonałym trębaczem, jak również dyplomowanym organistą.

Piotr – Perkusja
Edukację muzyczną rozpoczął jako kilkuletni chłopiec w tarnowskiej szkole muzycznej w klasie akordeonu. Będąc nastolatkiem pierwszy raz usiadł za perkusja i to ona stała się najważniejszym instrumentem w jego życiu. Poza tym jest bardzo dobrym wokalista, co zostało docenione przez słuchaczy podczas przesłuchań do programu ” Must Be The Music – Tylko Muzyka”.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy ponownie!